هتل پارک وی

3 ستاره

آدرس : خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی، خیابان استقلال، مجموعه تلاش


لیست اتاق ها

0 اتاق قابل رزرو در تاریخ های شما پیدا شد

توضیحات تکمیلی

  • هتل پارک وی تهران از جمله بهترین هتل تهران با سه ستاره است که با توجه به کیفیت امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهد، در حد هتل‌های چهارستاره قرار می‌گیرد. این هتل تهران از جمله هتل‌های بازسازی شده پایتخت محسوب می‌شود که بعد از بازسازی و تعمیر بسیار بهتر و به روزتر از زمان افتتاح خود آماده خدمت رسانی است. هتل پارک وی با نام  (هتل تلاش) سابق در یکی از بهترین نقاط شهر تهران قرار دارد. دسترسی آسان به نقاط مختلف پایتخت و قرار داشتن این هتل در خارج از محدوده ترافیکی از جمله مزیت‌های هتل پارک وی محسوب می‌شود.

     این هتل در ابتدای آغاز به کار خود با دو ستاره و امکانات محدودتری رزرو انجام می‌داد، اما هم‌اکنون با ارتقا خدمات و امکانات این هتل به سه ستاره ارتقاء پیدا کرده و با 30 باب اتاق آماده خدمت‌رسانی است. هتل سه ستاره پارک وی تهران در خیابان ولیعصر، در مجاورت چهارراه پارک وی و بزرگراه چمران قرار دارد. از دیگر مزیت‌های این هتل می‌توان به فاصله بسیار نزدیک آن تا نمایشگاه بین‌المللی تهران، دسترسی آسان به سالن اجلاس سران، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مجموعه فرهنگی سعدآباد، پیست اسکی توچال، ارتفاعات شمیران و پارک زیبای ملت اشاره کرد.

     این هتل در میان مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش قرار دارد و از امکانات و خدمات این مجموعه گسترده نیز به طبع برخوردار است. با توجه به موقعیت مکانی این هتل و نزدیک بودن  آن به بزرگراه‌های مدرس، چمران و خطوط بی آر تی می‌توان اذعان کرد که این هتل یکی از بهترین موقعیت‌های دسترسی را در میان هتل‌های منطقه یک دارد.

     
بیشتر بخوانید

امکانات ویژه هتل

مشاهده همه امکانات

نظرات کاربران

0.0 از 5 براساس 0 نظر
قیمت اتاق نسبت به امکانات هتل درچه سطحی بود؟ 0.0
نظافت اتاقها چطور بود ؟ 0.0
دسترسی هتل به اماکن و مرکز شهر چطور بود؟ 0.0
برخورد کارکنان با شما و دیگران خوب بود؟ 0.0
ورود به زروان تریپ

شماره موبایل خود را وارد کنید

تایید کد

کد ارسال شده را وارد کنید

پیگیری رزرو