سوالات متداول

نحوه رزرو در سامانه چگونه می باشد؟

در سامانه رزرواسیون زروان تریپ با واردکردن گزینه های جستجو، شهر یا هتل مورد نظر وانتخاب تاریخ ورود و خروج به صفحه هتل مورد نظرهدایت شده و پس از بررسی امکانات با انتخاب اتاق و پرداخت اینترنتی تائیدیه رزرو ( واچر) خود را جهت ارائه به هتل دریافت می نمائید.

نحوه پیگیری رزرو به چه صورت می باشد؟

در صورت داشتن شماره رزرو یا واچر ازقسمت پیگیری در منو بالای سایت با وارد کردن کد رزرو دریافتی از طریق پیامک یا ایمیل وضعیت رزرو هتل خود را مشاهده کنید .

نحوه پشتیبانی به چه صورت می باشد ؟

پشتیبانی 24 ساعته زروان تریپ به صورت اینترنتی و تلفنی کاملا در دسترس می باشد تا مطمئن ترین سفرهای خودرا از معتبرترین و مسئولیت پذیرترین سایت رزرو هتل های ایران انجام دهید.

کارمزد کنسلی یا تغییر تاریخ چقدر می باشد ؟

اگر به هر دلیلی نتواستید به سفر بروید یا قصد تغییر تاریخ داشتید جریمه آن طبق قوانین وضوابط هتل مورد نظرمحاسبه شده و زروان تریپ هیچ هزینه ای بابت انجام خدمات مورد نظر دریافت نمی کند.

ساعت ورود وخروج هتل چه موقع می باشد ؟

ساعات ورود وخروج درج شده در سایت طبق قوانین هتل می باشد، ساعت ورود 14 و دربعضی از هتلها 15 تاریخ ورود ، ساعت خروج 12 و دربعضی از هتلها 11 قبل از تاریخ خروج می باشد.

نحوه دریافت صورتحساب رسمی به چه صورت می باشد؟

در سامانه رزرواسیون زروان تریپ کلیه خدمات بصورت رسمی با محاسبه ارزش افزوده می باشد که درصورت نیاز از طریق پنل کاربری اقدام به ثبت درخواست ومشخصات شرکت نموده و فاکتور رسمی دریافت نمائید.

ورود به زروان تریپ

شماره موبایل خود را وارد کنید

تایید کد

کد ارسال شده را وارد کنید

پیگیری رزرو