قوانین و مقررات

کلیه عملیات رزرو بصورت خودکار و اینترنتی بوده وشخص رزرو کننده ملزم به مطالعه و رعایت کلیه قوانین و مقررات آن می باشدکه درمرحله پایانی رزرو ، پس از تائیدتوسط این سامانه تعیین جا و نهایی می گردد و سپس به درگاه پرداخت متصل می شود ، لیکن در مواردی نادر احتمال لغو ساعاتی بعد از انجام رزرو اینترنتی بدلیل مشاهده خرابی و مشکلات دراتاق رزرو شده ،دلایل امنیتی به جهت همزمانی ورود افراد بلند پایه به هتل ، اشتباهات کارمندان هتل وجود خواهد داشت که دراین موارد سعی در جایگزینی هتل دیگر درهمان زمان درخواست شده برای مسافر و یادرصورت عدم امکان جایگزینی وجه دریافت شده عودت خواهد شد.
سامانه رزرواسیون زروان تریپ هیچگونه مسئولتی درقبال کلیه مواردی که درزمان ورود به شهر مورد نظر وجود دارد اعم از استقبال فرودگاهی و راه آهن ، کیفیت اتاق ، غذا ، خدمات هتل و غیره ندارد.

قوانین لغو رزرو

قوانین کنسلی هتلها باتوجه به شرایط و زمان لغو رزرو متفاوت می باشد و در صورتی که مسافر به هر دلیل از سفرخود منصرف شود ، درخواست خود را بصورت اینترنتی دربخش پیگیری رزرو و یا از طریق تماس تلفنی اعلام و با توجه به متفاوت بودن کنسلی هتلها پس از استعلام برطبق قوانین هتل و درصورت عدم جریمه از طرف هتل مبالغ دریافتی از مسافر بدون کارمزد انجام خدمات از طریق اطلاعات مندرج درقسمت ثبت نام عودت می گردد.
لذا خواهشمند است پیش از انجام سفر و درصورا احتمال لغو رزرو قوانین مربوطه رامطالعه و استعلام نموده سپس مراحل رزرو اینترنتی را سپری کنید.

قوانین پذیرش هتل

همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای مهمانان ایرانی و پاسپورت با اعتبار کافی الزامی می باشدو درصورت نداشتن مدارک فوق طبق قوانین هتل به ادراه اماکن نیروی انتظامی آن شهر جهت استعلام و دریافت مجوزپذیرش در هتل ، ارجاع داده می شود .
پذیرش زوجین در هتل با کارت ملی ، شناسنامه عکس داریا صیغه نامه معتبر دارای مهربرجسته امکان پذیر می باشد.
در صورت رزرو برای مهمانان خارجی نام ایشان حتما باید به صورت لاتین و مطابق با اطلاعات مندرج درپاسپورت باشد.
سرویس اضافه با توجه به قوانین هتل بصورت تخت یا تخت تاشو می باشد ولی درایام شلوغ بصورت کف خواب نیز ارائه می گردد.
طبق قوانین هتل ، ساعت ورود 14 و دربعضی از هتلها 15 تاریخ ورود ، ساعت خروج 12 و دربعضی از هتلها 11 قبل از تاریخ خروج می باشد.
مسئولیت تعیین و تخصیص اتاق به عهده پذیرشگر و درزمان ورود مسافر به هتل انجام می پذیرد.

موارد فورس ماژور

در مواردی از قبیل سیل ، زلزله ، اتش سوزی ، جنگ ، بسته شدن جاده ها وموارد ناخواسته سامانه رزرواسیون زروان تریپ هیچگونه مسئولتی در مورد رزرو مسافر ندارد وهمچنین در مواردی خاص بدلیل مشاهده خرابی و مشکلات دراتاق رزرو شده ، دلایل امنیتی به جهت همزمانی ورود افراد بلند پایه به هتل ، اشتباهات کارمندان هتل احتمال لغو رزرو وجود خواهد داشت که دراین موارد سعی در جایگزینی هتل دیگر درهمان زمان درخواست شده برای مسافر و یادرصورت عدم امکان جایگزینی وجه دریافت شده عودت خواهد شد.

ورود به زروان تریپ

شماره موبایل خود را وارد کنید

تایید کد

کد ارسال شده را وارد کنید

پیگیری رزرو